Diji E-Ticaret İle Tanışın!

E-ticaret sitenizi açın internetten satışa başlayın

DİJİ ile E-ticaret sitesi kurun, internetten satış için en doğru adımı atın.

E-ticarete başlamak için ihtiyacınız olan her şey

E-ticaret süreçlerinizde ihtiyacınız olan tüm özellikleri DİJİ E-ticaret paketlerinde bulabilirsiniz.

diji eticaret

Diji E-Ticaret Çözümleri


E-Ticaret Çözümleri ile online satış yaparak, müşteri kitlesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunuyoruz ve profesyonel bir e-ticaret sitesi kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

B2B Paketleri


B2B e-ticaret paketlerimizle tanışın, DİJİ e-ticaret güvencesi ile firmanızın ürün ve hizmetlerini hızlıca pazara sunun ve başarıyı yakalayın!


B2C Paketleri


B2C e-ticaret paketlerimiz ile satışlarınızı artırın ve işlerinizi büyütün. Güçlü entegrasyonlarımız ve modüllerimiz ile hedeflerinize ulaşın!


C2C Paketleri


C2C e-ticaret paketimiz ile binlerce alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek, özel uygulamalara sahip alışveriş platformlarınızı oluşturabilirsiniz.Güçlü ve sorunsuz altyapımız ile e-ticaret girişiminizi hayat geçirin.


Sıkça Sorulan Sorular


E-ticaret ürün ve hizmetlerin internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişine denir. Bu alışveriş şekli insan hayatına kolaylık sağlaması ile bilinir.

  • Bir e-ticaret sitesi belirlenen kurallar çerçevesinde işliyorsa ve sağlaması gereken güveni sağlıyorsa, o siteden alışveriş eden müşteri memnun demektir. Memnun olan müşteri de her zaman sadıktır ve öncelikli tercihi her zaman aynı site olur. Bu da site sahibi için e-ticaret sitesinde müşteri garantisi demektir.
  • E-ticaret sisteminde karlılığı artırmak mümkündür. Çünkü e-ticarette karın artması daha az sermayeye, daha az iş gücüne ve daha az lojistiğe bağlıdır. E-ticarette bunlar mümkündür.

Mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olacaksınız. E-ticaret paketlerimizin tüm tasarımları ve Kullanıcı Panelleri responsive uyumlu olarak tasarlanmıştır
Responsive Ne Demektir ?
Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Sınırsız Dil desteği İp Bazlı Otomatik Dil Algılama Ürün Kategori Dil Desteği Arama Motorları E-ticaret Sitesinde Her Bir Dil İçin Ayrı Ayrı İndeks Oluşturabilirsiniz.

Evet Mevcuttur Dolar, Euro, gibi Çoklu Para Birimi Desteği Dünyanın Herhangi Bir Ülkesinde Satışa Hazır Bir Konumdasınız.

Evet… E-ticaret sitenizin sözleşmesi yıllık olarak yapılır ve her sene paketinizin yıllık yenileme ücretine göre yenileme yapılır. Yıllık yenileme ücretleri her pakete göre değişiklik göstermektedir.

n11.com, hepsiburada, gittigidiyor,amazon, trendyol ve ptt avm gibi pazaryeri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz.

Seo konusunda deneyime ihtiyacınız yoktur. Dilerseniz otomatik seo modülü ile dilerseniz de yönetim paneli eğitim sistemimizde deneyimli personelimizden manuel (meta keywords),(description),(title) Oluşturulmasında 40 Saatlik eğitim programına katılabilirsiniz

İsterseniz Pdf katalog olarak ürünlerinizi hazırlaya bilirsiniz  (excel) Tablosunda hazırlamış olduğunuz ürünleri içeri yada dışa aktarabilirsiniz.

1`Den Fazla Web Sitesini Tek Panelde Yönetebilirsiniz
Bir yönetici ara yüzünden birden çok mağazayı yönetebilirsiniz. Ürünleri farklı mağazalarda görünecek şekilde ayarla bilir. Her mağaza için farklı bir tema seçimi. yapabilirsiniz Mağaza ayarlarını yerelleştirebilir ve mağaza başına ürün fiyatlarını ayarlayabilirsiniz

İster Yönetici, İster Bayi, İster Ziyaretçi, İster Toptancı Müşteri Gruplarınızı Ayırabilir İstediğiniz Komisyon Oranını Belirleyerek Dilediği Gibi Alışveriş Yapma İmkanı Tanıyabilirsiniz.

Müşterileriniz Ziyaretçi Olarak Sisteminizde Alışveriş Yapmak İsterken Anlık Bir Durumda Sepeti Terk etmek Durumunda Kaldığı Takdirde Müşterilerinizin Sepette Bıraktığı Ürünleri ve Müşteri Bilgilerini Tespitini Sağlayabilirsiniz