Diji’de Buluşalım Kampanyası

Web siteleriniz için Ankara merkezli güvenilir bir firma ile tanışın: DİJİ TEKNOLOJİ

Ankara hosting

Neden Diji E-Ticaret Platformu ?

– ETBİS Ticaret Bakanlığı ETBİS üzerinden doğrulanmış e-ticaret platformuyuz.
– SSL Güvenlik Sertifikasına sahibiz
– BTK Yer Sağlayıcı Hizmet Belgesine Sahibiz.
– GÜVEN DAMGASI (Başvuru aşamasındayız)
– 22 Yıllık Bilgi, Birikim, Tecrübeye dayalı GLOBALNET GÜVENcesi.
– 15 + 5 Kişilik Uzman Ekipler

GENEL SATIŞ ve HİZMET KOŞULLARI

– Bu kampanya 12/04/2021 – 30/04/2021 tarihleri arasında geçerlidir.
– Kampanya fiyatlarına %18 KDV dahil değildir. KDV ödeme aşamasında eklenmektedir.
– Ödemeyi takiben e-arşiv faturanız kayıtlı mail adresinize gönderilir.
– Kampanya fiyatları sadece ilk satın alımlar için geçerlidir.
– Kampanya kapsamındaki .com uzantılı alan adı, hosting teslimatı çevrimiçi hizmetler satın alınarak anında gerçekleşmektedir.
– Web Sitesi dahil kampanyadaki web sitesi teslimat süre 5-10 iş günüdür. Müşteri tarafından satın alınan ekstra hizmetler bu süreye dahil değildir.
– Alan adı mevcut olup, Diji ‘ye transfer etmek isteyen kuruluşlar paketlerden yararlanabilir.
– WordPress web sitesi hazır olup, Diji ‘ye taşımak isteyen kuruluşlar paketlerden yararlanabilir.
– Alıcılar ilk bir yıl sonunda Diji ‘de kalmaya devam etmek isterlerse Diji.com.tr ‘de yer alan o günkü güncel fiyatlar üzerinden yenileme yapabilirler.
– Kampanya paketleri bir bütün olup, özellikleri değiştirilemez ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
– Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, kampanya kapsamındaki bu sayfada yer alan tüm koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
– Bu kampanya Diji Teknoloji Marka Sahibi GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve Yazılım Tic.Ltd.Şti (MERSİS No: 0396064361100010 ) tarafından düzenlenmektedir.
– Diji.com.tr web sitesinde kampanyayı uzatma, sonlandırma, fiyatlarda, teknik altyapıda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
– Diji üzerinden alınan paketlerin kullanım ve yönetim sorumluluğu hizmet süresi bitimine kadar alıcıya aittir. Süre uzatımları için Diji üzerinden hesap sahibi olarak gözüken kayıtlı kişi e-mail adresine ödeme bildirimleri gönderilir. Alıcı süre uzatımını yıl bitiminden önce yapmadığı ya da süre bitiminden en az 15 gün önce başka bir sağlayıcıya transfer etmediği durumlarda hizmetlere ilişkin hak sahipliği düşebilir. Bu durumlarda bu hizmetler için kurtarma hizmeti ödenmesi gerekir. Bu tür durumlarda alıcı, hesap sahibi Diji ve GLOBALNET‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.

ÇOKLU PAKETLERDE İNDİRİM İMKANI

– Aynı paketten 5 adet ve üzeri alımlar için %5 ilave indirim uygulanır.

KURUMSAL HİZMETLERDE İLAVE İNDİRİM İMKANI

– Bu kampanyada yer alan paketlerden satınalan müşterilere Diji.com.tr ‘de yer alan Kurumsal Hizmetler (Web, E-Mail Destek, Web Sitesi İçerik girişi, hosting panel yönetimi vb hizmetler) alımları için %10 – %20 arası ilave indirimler uygulanır.
– Paketlerden alım yapan alıcılara Web Siteleri, e-mail hizmetleri için Diji ‘den bakım, destek, cms güncelleme, destek ve güvenlik hizmetleri almalarını tavsiye etmekteyiz.

PAKETLERDE YER ALAN ÜRÜN ve HİZMETLER AÇIKLAMALARI

ALAN ADI HİZMETLERİ

– Kampanyalar dahilindeki alan adları .com uzantısı için geçerli olup, diğer uzantılar tercih edildiğinde fiyat farkı otomatik olarak yansıtılır.
– Diji üzerinden alınan alan adlarının sahipliği kampanya paketi hizmet süresi bitimine kadar alıcıya aittir. Süre uzatımları için Diji üzerinden alan adı kayıt sahibi olarak gözüken kayıtlı kişi e-mail adresine ödeme bildirimleri gönderilir.
– Alıcı alan adı süre uzatımını yıl bitiminden önce yapmadığı ya da süre bitiminden en az 15 gün önce başka bir alan adı sağlayıcıya transfer etmediği durumlarda alan adı hak sahipliği düşebilir. Alan adı bitiş süresinden sonraki 12 takvim günü içerisinde süre uzatımı yapılması halinde alan adı kurtarılabilir. Bu süreyi geçmesinden itibaren 30takvim günü içerisinde alan adı için kurtarma bedeli ödeyerek alan adı kurtarılabilir. Alan adı sahibi ödeme yükümlüklerini yerine getirmemesi ve alan adını uzatmaması durumunda Diji ve GLOBALNET‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.

HOSTING E-MAIL PAKETİ ve HİZMETLERİ

– Kampanya dahilinde sunulan hosting, e-mail hizmetleri paylaşımlı Linux tabanlı hosting hizmeti olup, bu kampanyalarda Avrupa sunucuları üzerinden verilmektedir.
– Windows ASPX tabanlı web sitelerini taşımak için lütfen windows hosting fiyatı isteyiniz.
– Hosting hizmetleri için sağlanacak her bir paket için yıllık trafik limiti 200 GB ‘dır.
– Kampanya kapsamında sağlanan paketlerde alıcıya e-maillerini, alan adını, hesaplarını yönetmesi için Diji.com.tr yönetim paneli sağlanır, admin paneli, veritabanı erişimi verilmez.
– E-Mail hizmetleri sunucu güvenliği Diji ‘ye ait olup, e-maillerin güvenli kullanım sorumluluğu alıcıya aittir. Alıcı bu servisleri güvenli kullanmadığı durumunda Diji ve GLOBALNET ‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.

SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI HİZMETLERİ

– Kampanya paketleri içerisinde yer alan sunucularımız üzerinden sağlanan SSL sertifikası Let’s Encrypt Free SSL ‘dir.
– Alıcı nitelikli diğer SSL Sertifikası talebinde bulunması halinde Diji ‘de yer alan SSL Güvenlik Sertifikalarından satın alabilir.

WEB SİTESİ PAKETİ ve HİZMETLERİ

– Kampanya kapsamında sağlanan web siteleri güncel teknolojilere uyumlu responsif (mobil telefonlar, tabletler ve güncel internet tarayıcılara uyumlu) temalar kurularak teslim edilmektedir.
– Siteler yapılandırılmış bir şekilde Standart Menü/Kategori/10 sayfalık İçerik Düzeni ile teslim edilmektedir. Alıcı dilediği gibi bu yapıyı değiştirme, düzenleme ve eklemeler yapabilmektedir.
– Sitenin alıcı tarafından istenildiği şekilde tasarımı yapılabilmekte, hareketli slide banner alanına resim ekleme imkanı bulunmaktadır.
– Web Site içeriklerin (siteiçi görsel ve metinler) siteye girilmesi müşteriye aittir.
– Web Sitesi (CMS/İYS) altyapısında sayfa ekleme, temayı değiştirme, tasarımı düzenleme vb bir sınırlama bulunmamaktadır.
– Web Sitesi dahil olan paketler yıllık hizmet olarak verilmektedir.
– İlk bir yılın sonunda alıcı yenileme yapmaz, süre uzatımı ödemesi yapmaz, Diji ‘den ayrılmak ister ise bu durumda sağlanan hizmetin yıllık kiralama olması nedeniyle web sitesi (kodları, teması, eklentileriyle v.b) teslim edilemez.
– Alıcı web sitesini dijital ortamda talep ederse bedeli karşılığı Diji.com.tr ‘ye yazılı talepde bulunabilir. Diji ‘de ücreti karşılığı WordPress CMS ve MySQL verileriyle, genele açık kodlarıyla, admin şifreleriyle tamamen kullanılabilir ve sorunsuz birşekilde alıcıya dijital ortamda teslim eder.
– WordPress CMS ve MySQL DB Lisans Kullanımı Genele Açık ve Ücretsizdir.
– Web sitesi paketlerinde yer alan tema ve eklentilerin lisansı Diji ‘ye aittir.
– Tema ve Eklentiler için lisans alınması durumunda üretici tarafından sağlanan halleriyle ücretleri karşılığı teslim edilir.
– Web Sitesinin barındırıldığı sunucu güvenliği Diji ‘ye ait olup, yazılımsal güvenliğini sağlama, bakım ve güncellemeleri alıcıya aittir.
– Alıcı web sitesini korumadığı ve wp cms yazılımlarını güncellemediği, sorunlu eçığı olan eklentiler yüklemesi ve gerekli önlemleri almadığı durumundan Diji ve GLOBALNET sorumlu değildir. Bu durumda alıcı Diji ‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.

ÖNEMLİ HUSUSLAR

İÇERİK İHLALLERİ HAKKINDA

– Web Sitelerinde yer alacak tüm içeriklerin (fotoğraf, resim, çizim vb. görsel, metinsel içerikler, video, uygulama yazılımı v.b.) telif hakları, eser sahipliği, marka vb. haklara ilişkin sorumluluk tamamen site sahibine aittir. Sitede bu türden ihllaler olması ve Yasal Merciler tarafından yaptırım kararları uygulanması durumunda tüm sorumluluk alıcıya, site sahibine ait olup, Diji ve GLOBALNET bu siteleri kapatabilir ve Diji Sunucularında barındırmayabilir. Kapatma durumunda alıcı, site sahibi Diji ve GLOBALNET‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.
– Web sitelerinde T.C. Anayasasında belirtilen haller dışında yasadışı içerik bulunduran, yasadışı bahis, kumar v.b. konularda web sitesi, email, alan adı üzerinden faaliyet yürüten, yasadışı dolandırıcılık, siber suçları içeren nitelikte faaliyet yürüten siteler, alan adları, e-mail hosting servisleri kapatılır ve Diji Sunucularında barındırılmaz. Bu tür yasadışı durumların tespiti durumunda alıcı sitesi, e-mail servisleri, alan adı ve tüm servisler kapatılır. Kapatma durumunda alıcı Diji ve GLOBALNET‘den herhangi bir hak iddiasında, iade ya da tazminat talebinde bulunamaz.

Kapmanya sona erdi.