Dijital Reklam

Reklam kampanyaları için stratejimizi belirlerken, ihtiyaçlarınızı analiz ederek sektörünüzdeki rekabetçiliğinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Dijital Reklam Servisleri

İnternet Reklamlarının temel özelliklerinden bir taneside, ani bir şekilde etkisini hızlıca göstermesidir. Bugün potansiyel müşterilerinize ulaşmak için metin, görsel ve video gibi medyaları kullanarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
Dijital Reklam
Reklam kampanyaları için stratejimizi belirlerken, ihtiyaçlarınızı analiz ederek sektörünüzdeki rekabetçiliğinizi arttırmayı hedefliyoruz. Birçok farklı internet mecrası için oldukça farklı yöntemler ile reklam verebilmek mümkündür, bu farklı reklam çeşitlerini doğru strateji birleştirerek size özel bir formul hazırlamış oluyoruz; tıklama başına ödeme (PPC), arama motoru reklamları, görsel banner reklamları, video reklamları, sosyal medya reklamları, advertorial reklamlar.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşabilmesi için onlara ihtiyacı olan çözümleri ve sonuçları sunmayı amaçlıyoruz. Yatırımınızın geri dönüşünü (ROI) sağlayabilmek için reklam kampanyalarını devamlı analiz ederek, daha verimli ve iyi sonuçlar vermesi için optimize ediyoruz.

Reklam giderlerinizi sadece reklam verilen mecra ve biçimi etkilemez, sonuçlarıyla birlikte takip edilen, analizleri ile birlikte optimize edilmiş bir reklam kampanyası size verimli bir performans/fiyat oranı sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Dijital Reklam Nedir?
Dijital reklamcılık ''dijital olarak sergilenen pazarlama medyası'' anlamına gelmektedir. Dijital reklamcılık teknolojisi internette, akıllı telefonlarda ve elde taşınabilir medya cihazları gibi elektronik ortamlarda kullanılan internet sitelerinde banner olarak çeşitli şekillerde içerik yayınlama şekillerinden birisidir.
Dijital Reklam Türleri Nelerdir ?
Dijital reklamclığın 7 farklı modeli bulunmaktadır. Bu türler; display (Görütülü) reklamlar, sosyal medya reklamları, dijital arama motoru reklamları(Adwords), mobil dijital reklamlar, videolu dijital reklamlar, ppc reklamlar ve cpm dijital reklamlardır.
Neden Dijital Reklam Kullanmalıyız ?
Dijital reklamcılığın avantajları; dijital reklamcılıkta yapılan reklam performansı ölçülebiliyor, doğru hedef kitleye göre reklam verilebiliyor, müşterilerle ilişki kurulabiliyor, remarketing (yeniden pazarlama) yapılabiliyor ve reklamlarınızı hedefe göre optimize edebiliyorsunuz. Sayılmış olan bu özellikler sayesinde marka bilinirliği de hızlı bir şekilde artıyor.
Daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?
Ekibimiz tarafından kullanılan destek sistemi aracılığıyla 7/24 size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
ÜYE PANELİ