Kurumsal E-Mail Hosting

Mail hosting servisi ile ihtiyacınız kadar e-posta oluşturun ve yüksek kapasiteli kota özelliği ile dilediğiniz kadar maili arşivleyin.

İşiniz için Kurumsal E-Posta Hizmeti

Esnek kota özelliği ile ihtiyacınız kadar e-posta hesabı oluşturabilir, her e-posta hesabı için mail kotası tanımlayabilirsiniz. Diji.com.tr ile mail hosting yönetmek çok kolay!

E-Postalarınıza Her Yerden Kesintisiz Erişin

İster Outlook ister webmail, isterseniz cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza dilediğiniz yerden kesintisiz olarak maillerinize erişebilirsiniz. Bu saatten sonra yapmanız gereken tek şey kesintisiz mail hizmetinin keyfini yaşamak!

Gelişmiş
Webmail

Outlook
Kural Yönetimi

7/24
Teknik Destek

Sınırsız
Veritabanı

Kolay E-Posta Hesabı Yönetimi

Kolay yönetim arayüzü ile e-posta hesaplarınızı kolay bir şekilde oluşturabilir, yönlendirme, grup oluşturma gibi işlemleri birkaç tıklamayla halledebilirsiniz. Tamamen son kullanıcı taleplerine göre hazırlanan arayüzümüz ile çok kolay bir kurumsal e-posta hizmeti yönetim deneyimine sahip olacaksınız.

Kurulum ve Taşıma Hizmeti

Kurumsal e-posta hizmetini satın aldığınızda ilk kurulum ve entegrasyonlar destek personelimiz tarafından yapılır ve teslim edilir. Kurumsal E-posta hizmetiniz farklı bir firmada bulunuyorsa tüm taşıma işlemi destek ekibimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Kurumsal E-Posta İmza

Kullanıcılarınız webmaillerinde veya Outlooklarında imza tanımlamasa dahi gönderilen tüm e-postalarınızın altına şirketinize ait yasal uyarılarınızı ve şirket iletişim bilgilerinizi eklemeniz önerilir.

Statik IP

Gönderdiğiniz e-postalar karşı tarafın spam / istanmeyen klasörüne mi düşüyor? Sebebi IP'yi paylaştığınız diğer alan adları, web siteleri olabilir. Size özel Statik IP ile alan adınıza özel, Anti-Spam sistemlerine karşı güven avantajı elde edin.

Şifrenizin Ele Geçirilmesine İzin Vermeyin

Ortak kullanıma açık olan wi-fi alanları e-posta şifrelerinin en çok ele geçirildiği alanlardır. Kurumsal E-Posta hizmetimizdeki SSL şifrelemesi desteği ile cep telefonunuz veya bilgisayarınızdan eposta sunucusuna doğru olan trafiğin şifrelenmesini sağlayarak başkaları tarafından okunmasını engelleyebilirsiniz.

Web sitenizi barındırmak için neden Diji Teknoloji Çözümleri'ni kullanmalısınız ?

Mükemmel performans ve destek sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

HIZLI

10 Gbit Port ve 1 Gbit hattımız ile maksimum hız kapasitesine ulaşacaksınız.

DONANIMLAR

Son nesil kullandığımız sunucular ile takılmadan,donmadan işlemlerinizi yapabileceksiniz.

OTOMASYONLAR

Otomatik kurulum modullerimiz sayesinde bizlere bildirim açmadan işlemlerinizi halledebileceksiniz.

DESTEK

7/24 teknik destek ekibimiz sayesinde sorunlarınız kısa süre içerisinde çözülecektir.

Müşterilerimiz neden Diji.com.tr'den vazgeçmiyor ?

20 Yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere kendimizi daha iyi tanıtmak istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Kurumsal Mail Hosting Nedir?
Kurumsal mail hosting, yüksek disk kapasitesi ile yüzbinlerce maili sorunsuz olarak epostanızda tutabileceğiniz %100 mobil uyumluluk özelliği ile sadece ofiste değil, internet erişiminizin olduğu her yerde işlerinizi organize edebileceğiniz profesyonel e-posta hizmetidir.
Kurumsal E-Posta Kurulumunu Nasıl Yapabilirim?
Kurumsal e-posta hizmeti satın aldıktan sonra ilk kurulum adımları size özel tahsis edilen destek personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz bir e-posta hizmeti varsa eğer, tüm taşıma işlemleri yine destek ekibimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.
E-posta Hesabım Silinirse, Maillerimi Geri Getirebilir Miyim?
Eposta sistemimiz periyodik olarak yedeklenmektedir. E-posta hesabınız bir şekilde silindiğinde, destek ekibimiz yedekleme sistemimizde bulunması durumunda eposta hesabınızı ücretsiz olarak geri yükleyecektir.
Mail Hesabımı Birkaç Farklı Cihazda Kullanabilir Miyim?
Mail hesabınızı cep telefonunuza, tabletinize, ofis ve evdeki bilgisayarınıza kurarak, bulunduğunuz her yerden e-postalarınızı yönetebilirsiniz.
Neden E-mail Hosting Hizmeti Satın Almalıyım?
E-postalar şirketinizin en önemli iletişim aracı ve ticari başarınızın destekleyicisidir. Şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirmek, müşterilerinize daha profesyonel e-posta adresleri ile ulaşmak ve şirket içi yazışmalarınızı kesintisiz gerçekleştirebilmek için alan adınızı barındıran, akılda kalıcı bir e-posta hesabına ve güvenli bir mail hosting çözümüne sahip olmalısınız.
Profesyonel E-mail Adresinin Ücretsiz E-mail Adreslerine Göre Avantajları Nelerdir?
Profesyonel e-mail servisleri ile, işinizi profesyonel ve kurumsal olarak temsil edecek bir e-posta adresine sahip olurken, bir çok ek özellikten ücretsiz olarak faydalanırsınız. Üstelik ücretsiz olarak edineceğiniz bir e-posta hesabından çok daha yüksek kapasitede depolama alanı elde edersiniz.
ÜYE PANELİ