Hosting Destek Hizmetleri

Hosting Destek Uzmanlarımızla internet sitelerinizi sorunsuz bir şekilde yayına alma ve düzenleme hizmeti veriyoruz. E-maillerinizi kontrol etmekte sorun yaşıyorsanız destek paketlerimize göz atın.

Tam hizmet fiyat listemize ve sabit ücret oranlarımıza göz atın

En popüler hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz – listelenmeyen bir hizmete ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Hosting Hizmetlerimiz

Diji Web Hosting Panel Destek Hizmeti

$10.14Aylık

Web Site Hosting Paneli Yönetimi


Döngü : Aylık, 3 Aylık, Yıllık


E-mail Hizmetlerimiz

Diji E-Mail Hosting Destek Hizmeti 10

$1.69Aylık

10 Kullanıcıya Kadar E-Mail Hosting Panel Yönetimi ve Destek Hizmeti


Döngü : Aylık, 3 Aylık, Yıllık


Diji E-Mail Hosting Destek Hizmeti 25

$4.05Aylık

25 Kullanıcıya Kadar E-Mail Hosting Panel Yönetimi ve Destek Hizmeti


Döngü : Aylık, 3 Aylık, Yıllık


Diji E-Mail Hosting Destek Hizmeti 50

$8.11Aylık

50 Kullanıcıya Kadar E-Mail Hosting Panel Yönetimi ve Destek Hizmeti


Döngü : Aylık, 3 Aylık, Yıllık


Sahip olduğunuz destek paketi hakkında daha fazla bilgi edinin

Destek hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından Diji Güvencesiyle verilmektedir.

Web Site Hosting Panel Destek Hizmeti


  • Spam Takibi
  • Alt Alan Adı Açma, Park, Yönlendirme
  • Kota ve Trafik İzleme

E-Mail Hosting Panel Destek Hizmeti


  • E-Mail Açma, Kapama, Kullanıcı Şifre Değişikliği
  • Spam Takibi, E-Mail Yönlendirme
  • Kota ve Trafik İzleme

Sıkça Sorulan Sorular


Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kurumsal mail hosting, yüksek disk kapasitesi ile yüzbinlerce maili sorunsuz olarak epostanızda tutabileceğiniz %100 mobil uyumluluk özelliği ile sadece ofiste değil, internet erişiminizin olduğu her yerde işlerinizi organize edebileceğiniz profesyonel e-posta hizmetidir.

Kurumsal e-posta hizmeti satın aldıktan sonra ilk kurulum adımları size özel tahsis edilen destek personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz bir e-posta hizmeti varsa eğer, tüm taşıma işlemleri yine destek ekibimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Eposta sistemimiz periyodik olarak yedeklenmektedir. E-posta hesabınız bir şekilde silindiğinde, destek ekibimiz yedekleme sistemimizde bulunması durumunda eposta hesabınızı ücretsiz olarak geri yükleyecektir.

Mail hesabınızı cep telefonunuza, tabletinize, ofis ve evdeki bilgisayarınıza kurarak, bulunduğunuz her yerden e-postalarınızı yönetebilirsiniz.

E-postalar şirketinizin en önemli iletişim aracı ve ticari başarınızın destekleyicisidir. Şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirmek, müşterilerinize daha profesyonel e-posta adresleri ile ulaşmak ve şirket içi yazışmalarınızı kesintisiz gerçekleştirebilmek için alan adınızı barındıran, akılda kalıcı bir e-posta hesabına ve güvenli bir mail hosting çözümüne sahip olmalısınız.

Profesyonel e-mail servisleri ile, işinizi profesyonel ve kurumsal olarak temsil edecek bir e-posta adresine sahip olurken, bir çok ek özellikten ücretsiz olarak faydalanırsınız. Üstelik ücretsiz olarak edineceğiniz bir e-posta hesabından çok daha yüksek kapasitede depolama alanı elde edersiniz.