Paylaşımlı Linux Web Hosting

Web siteleriniz için Güçlü, Giriş seviyesine uygun planlarımız.
Hosting planlarımız bloglar, hobi siteleri ve temel işletme web siteleri gibi web siteleri için mükemmeldir.

Müşterilerimiz neden Diji ‘den vazgeçmiyor ?

20 Yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere kendimizi daha iyi tanıtmak istiyoruz.

Web Hosting Özellikleri


 • 99.9% Uptime Garantisi
 • Esnek, Kullanımı Kolay Kontrol Paneli
 • Anında Otomatik Kurulum

Her Hosting Planında Ücretsiz


 • Tek tıkla CMS uygulamaları kurulumu
 • Ücretsiz Website Transfer , Domain Transfer, MYSQL Transfer, Script Transfer
 • 400+ den fazla scripti hesabınız üzerinden birkaç tıklama ile kurabilirsiniz.

cPanel Kontrol Paneli


 • Güncel cPanel Kontrol Paneli
 • Parola Korumalı Dizinler ve Özel Hata Sayfaları
 • Anında Alışveriş Sepetleri, Bloglar, Portallar, Forumlar, Sayaçlar ve Formmail
 • AWStats, Webalizer, Ham Günlük Yöneticisi, Yönlendiren ve Hata Günlükleri

Programlama ve Veritabanı


 • PhpMyAdmin Erişimi ile Sınırsız MySQL Veri Tabanı
 • Sistem Yönetimi: Cpanel Üzerinden Cron İş Zamanlaması
 • Programlama Modülleri: Curl, CPAN, GD Library, ImageMagick
 • Programlama Dilleri: CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL

Sıkça Sorulan Sorular


Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kelime anlamı olarak barındırma anlamına gelir ve internette bir web sayfasına ya da uygulamaya ait içeriklerin, internet kullanıcıları tarafından erişilebilen, özel konfigüre edilmiş sunucularda barındırılmasıdır.

Açık kaynak felsefesine ve GNU tabanlı programlama dili ve uygulama sunucuları ile yazılmış olan ve özellikle Linux işletim sistemlerinde çalışabilen web uygulamalarının barındırılması hizmetidir. Yüksek hızlandırma teknolojilerimiz sayesinde Linux Hosting paketlerinde PHP tabanlı programlama dili ve MySQL tabanlı veri tabanı sunucu kullanan tüm uygulamalar ( WordPress, Joomla, Magento, vBulletin, Drupal, Presta Shop vb. ) %100 uyumlu ve yüksek performanslı çalışır.

Microsoft Windows İşletim sistemi üzerinde çalışan ve Microsoft teknolojileri ile hazırlanmış web sayfalarını %100 uyumlu olarak internet üzerinden yayınlayabilen hizmete Windows Hosting denilmekte. Bu hizmette genel olarak ASP ve ASP.NET tabanlı programlama dili ve veritabanı sunucusu olarak MSSQL veya MySQL kullanılmaktadır. Gelişmiş ve hızlandırılmış windows sunucuları ile bu hizmeti en iyi şekilde sizlere sunmaktayız

Web sitelerinin internette yayınlanmasını sağlayan web hosting; sunucu denen özel bilgisayarlar üzerinde, sitenizdeki yazı ve görseller gibi tüm verilerin depolanması için gereken alanı kiralamanız anlamına gelir. Sunucu, web sitenizin adresini tarayıcıya giren ziyaretçiye, içeriğinizin aktarılabilmesi için çalışır.

Web Hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri haftalık olarak CDP (Continious Data Protection) teknolojisi ile geriye dönük olarak yedeklenmektedir. Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda IHS Telekom destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

Evet, Satın almış olduğunuz bir web hosting paketinden farklı bir pakete geçiş yapabilirsiniz.Bu işlem paketinizi genişletme veya düşürme yönünde olabilir. Paket değişikliği işlemini yönetim paneli aracılığı ile otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz konu ile ilgili olarak teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.