SEO Optimizasyon

Yüksek kaliteli WordPress Web Sitesi Tasarımı’na yatırım yapın ve işinizi hızlandırın
Profesyonel ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemiz ile sunduğumuz Web tasarım ve geliştirme çözümlerimiz ile sizde Dijital dünyada yerinizi alarak sosyal bilinilirliğinizi arttırabilir, insanlarla kolaylıkla etkileşimde bulunabilirsiniz.

SEO Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) arama motorları sonuçlarında görünürlüğünüzü arttırarak satışlarınızın ve işletme, marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı olmaktadır.
Diji Teknoloji SEO Optimizasyon

Seo, temel özelliği belli bir strateji ve planlama yürüterek arama sonuçlarında ilk sıralarda var olmaktır. Size sunacağımız anahtar kelime sıralama raporları ile beraber, yaptığımız diğer çalışmaların raporlarını inceleyerek yapılan çalışmanın sonuçlarını rahatça takip etmiş olacaksınız. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) online pazarlamanın oldukça önemli bir parçasıdır. İşiniz için bu hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkındayız, ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi doğru bir şekilde analiz ederek mümkün olan en kaliteli hizmeti ve fiyat avantajlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi öne çıkan arama motorları ile ilgili güncellemeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.Size özel planladığımız çalışma ile beraber site trafiğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Organik Arama

Web varlığınızın arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak için ziyaretçileri etkileyen markanızın, işletmenizin özel içerikle desteklenmesi ve sürekli kontrol edilmesi.

Site İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarında kolayca erişilebilir hale gelmesi için ekibimiz websiteniz içerisindeki tüm içeriği baştan analiz etmekte, geliştirmekte ve yeni organik içerik oluşturmaktadırlar.

Link İnşası

Arama motorlarında sonuçları etkileyen önemli etkenlerden bir taneside websitenize, içeriğinize gelen dış linklerdir. Doğru yapılandırılmış bir link önemli bir etki oluşturacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular


Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO’ yu internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.

SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek vermek gerekirse, anahtar kelime araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz.

SEO web sitenizi optimize eder ve insanların belirli anahtar kelimeleri kullanarak sitenizi bulmanızı kolaylaştırır. Bu optimizasyonun getireceği faydalar : Daha fazla ve daha iyi trafik getirir, alakalı bilgiler verir ve arama motorlarını güvenilir kılar.

Site içi optimizasyon web sitenizdeki elementlerin ayarlanmasıyla olur. Bu şekilde, arama motorları bilgiyi kolaylıkla endeksleyecektir. SEO optimizasyonu yaparken; anahtar kelime araştırması, teknik Kısım, optimizasyon ve kullanıcı deneyimi gini faktörleri göz önünde bulundurmalıyız.

Site dışı SEO site içi SEO’dan daha az teknik bilgi gerektirir ancak en az onun kadar önemlidir. Site dışı SEO’yu tanıtmanın bir yolu olarak görebilirsiniz. Böylece insanlar web sitenizin ziyaret edilmeye değeceğini bilecektir. Site dışı SEO yapmanın ; içerik pazarlama, reklamlar ve halkla ilişkiler gibi yolları bulunmaktadır.

Ekibimiz tarafından kullanılan destek sistemi aracılığıyla 7/24 size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.