Sosyal Medya

Ekibimizde bulunan profesyoneller potansiyel müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek, trafiğinizi yükseltmek, ilişkilerinizi, güçlendirmek ve verimli sonuçlar elde edebilmeniz için sosyal medya hesaplarınızı yönetim hizmetini vermektedir.

Sosyal Medya Marketing, Pazarlama ve Reklam Danışmanlığı

Ulaşmak istediğiniz hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz için size özel verimli bir sosyal medya stratejisi oluşturarak sosyal medya üzerindeki varlığınızı, iletişiminizi ve saygınlığınızı arttırmayı hedefliyoruz.

Diji Teknoloji Ankara Hosting

İnternet Varlıklarınızın yönetilmesi için tam hizmet veren firmamız, hedef kitlenizi tanımlayarak ve analiz ederek, işletmenizin hedeflerine ulaşabilmesi için sosyal medya pazarlamanızı destekleyecek dikkat çekici ve paylaşımı tetikleyici kaliteli içerik üretir.

Markanıza ve hedef kitlenize özel Sosyal Medya Pazarlama Stratejinizi oluşturarak, içerik planlamasından, medya analizlerine ve yönetimlerine kadar bütün süreçlerde verimliliği arttırma hedefiyle çalışmaktayız.

Hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında hedef kitlenizi bilgilendirebilmenin en önemli yollarından bir tanesi Sosyal Medya üzerinde doğru bir şekilde varolabilmektir. Sosyal Medya, içeriğinizi, hikayenizi kullanıcıların beğenileri ve paylaşımları sayesinde viral bir şekilde pazarlamanızı sağlar. Günümüzde Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Pinsterest, LinkedIn, Tumblr, VK, FlickR, Vine en çok kullanılan sosyal medya ağlarıdır.

Marka İzleme ve Takibi

Sosyal Medya hesaplarınız vasıtası ile sizinle iletişime geçen müşterileri, izleyicilerinizin farkına varın ve onları cevapsız bırakmayın. Onlara cevap vermeniz ve onlarla iletişime geçmeniz hem müşteri ilişkilerinizi hem de işletme saygınlığınızı kuvvetlendirir.

Sosyal Medya Yönetimi

Ekibimizde bulunan profesyoneller potansiyel müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirmek, trafiğinizi yükseltmek, ilişkilerinizi, güçlendirmek ve verimli sonuçlar elde edebilmeniz için sosyal medya hesaplarınızı yönetim hizmetini vermektedir.

Size Özel Profil Tasarımı

Kurumsalınızı taşıyabileceğiniz diğer bir platform ise Sosyal Medya hesap profillerinizdir. Birçok farklı sosyal medya platformu, profillerinizi özgün bir biçimde tasarlamanıza izin vermektedir, uzmanlarımız bu imkanı sizler için en iyi şekillerde kullanmayı amaçlıyorlar.

Sıkça Sorulan Sorular


Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sosyal medya yöneticisi, temsil ettiği marka adına sosyal medya platformlarında elçilik görevi yapan kişidir. Sosyal medya ile ilgili olarak hazırlanıp yayınlanacak olan içerik ve görsellerin planlaması, organizasyonu gibi tüm aşamalarının yönetilmesini sağlar.

Bir sosyal medya yöneticisinin genel amaçları , görünürlüğü arttırmak, müşteri ilişkilerini artırmak ve bir kuruluşun sosyal medya stratejisine liderlik etmektir. Bu, genellikle bir strateji geliştirerek, iyi içerik üreterek, kullanım verilerini analiz ederek, müşteri hizmetlerini kolaylaştırarak ve projeleri ve kampanyaları yöneterek bir kuruluşun çevrimiçi varlığını yönetmeyi içerir.

Sosyal medya yöneticileri bir sosyal medya stratejisi geliştirmek, marka bilincini artırmak ve markaların sosyal medya hesaplarınada katılımı artırmak için hedefler belirleyip bu hedeflere ulaşmak için gerekli çalışmaları yaparlar. Bu çalışmalar ise içerik planlama, içeriklerin dağıtımı ve çoklu sosyal medya kanallarının yönetimi gibi çalışmalardır.

Sosyal medya yöneticilerinde sosyal medya stratejileri geliştirme becerisi, sosyal medyada marka yöneticiliği uzmanlığı, A/B testleri ve analiz araçları ile kampanyaların başarısını ölçme ve raporlama tecrübesi gibi özellikleri bulundurması gerekmektedir.

Ekibimiz tarafından kullanılan destek sistemi aracılığıyla 7/24 size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.