Web Hizmetleri

Eğitim, Destek ve İçerik Girişi

Web sitenizin içerik girişlerinde sorun mu yaşıyorsunuz? Her türlü içerik girişi, eğitim, bakım onarım hizmetlerimizle yanınızdayız.

DİJİ WP İçerik Giriş Hizmeti 5S

159,76Tek Seferlik

5 İmaj+5 Sayfa İçerik Giriş

(Tek dilde)

DİJİ WP İçerik Giriş Hizmeti 10S

319,59Tek Seferlik

10 İmaj+10 Sayfa İçerik Giriş

(Tek dilde)

DİJİ WP İçerik Giriş Hizmeti 25S

447,41Tek Seferlik

25 İmaj+25 Sayfa İçerik Giriş

(Tek dilde)

DİJİ WP İçerik Giriş ve İçerik Destek Hizmeti

1.917,551 Yıllık

Aylık 10 Sayfa İçerik Girişi, İçerik Destek Hizmeti

DİJİ WP Web Sitesi Destek Hizmeti EKO 1 Ay

703,131 Aylık

Standart WP Web Site Erişim, Kontrol, Bakım, WP Yazılım Güncelleme

DİJİ WP Web Sitesi Destek Hizmeti PRO

958,77

Pro WP Web Site Erişim, Kontrol, Bakım, WP Yazılım Güncelleme

Döngü: 3 Aylık, 1 Yıllık

DİJİ WP Web Sitesi Eklenti Kurulum Hizmeti

159,76Tek Seferlik

WP Eklenti Kurulumu 1 Adet (SEO, Sosyal Medya, Foto/Video Galeri) (Eklenti Lisans Bedeli Hariçtir.)

DİJİ WP Web Sitesi Yabancı Dil Eklentisi Hizmeti

447,41Tek Seferlik

WP Yabancı Dil Eklenti Kurulumu 1 Adet (Eklenti Lisans Bedeli Hariçtir.)

DİJİ WP Web Sitesi Güvenlik Analiz Hizmeti

958,77Tek Seferlik

WP Web Site güvenlik analizi

DİJİ WP Web Sitesi Eğitim Hizmeti EKO

191,77Tek Seferlik

Standart WP Web Site Eğitim Hizmeti (Online, 1 Kişi, 1 Saat)

DİJİ WP Web Sitesi Eğitim Hizmeti PRO

447,41Tek Seferlik

Pro WP Web Site Eğitim Hizmeti (Online, 1 Kişi, 2 Saat)

DİJİ WP Web Sitesi Tasarım Hizmeti EKO

958,77Tek Seferlik

Standart WP Web Site Tasarım Hizmeti

DİJİ WP Web Sitesi Tasarım Hizmeti PRO

1.917,55Tek Seferlik

Pro WP Web Site Tasarım Hizmeti

DİJİ WP + Tema Kurulum Hizmeti EKO

191,77 Tek Seferlik

WP+Ücretsiz Tema

DİJİ WP + Tema Kurulum Hizmeti STD

319,59Tek Seferlik

WP+Standart Tema (Tema Lisans Bedeli Hariçtir.)

DİJİ WP + Tema Kurulum Hizmeti PRO

447,41Tek Seferlik

WP+Gelişmiş Tema (Tema Lisans Bedeli Hariçtir.)

DİJİ Standart Tema Kurulum Hizmeti STD

255,64Tek Seferlik

Standart Tema Kurulum 1 Adet (Tema Lisans Bedeli Hariçtir.)

DİJİ WP Web Sitesi Bakım Hizmeti EKO 1SF

447,41Tek Seferlik

Standart WP Web Site Erişim, Kontrol, Bakım, WP Yazılım Güncelleme

DİJİ WP Web Sitesi Bakım Hizmeti EKO 1SF

639,18 Tek Seferlik

Pro WP Web Site Erişim, Kontrol, Bakım, WP Yazılım Güncelleme

Sıkça Sorulan Sorular


Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sitenizin içeriğini internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet ya da telefondan düzenlemenizi, yeni yayınlar ve sayfalar oluşturmanızı sağlayan WordPress, var olan içerik yönetim sistemleri arasında en kolay, en güçlü ve en popüler olanıdır. İnternette gördüğünüz her dört web sitesinin biri WordPress ile hazırlanmıştır. WordPress günümüzde, gelişimine katkıda bulunan geniş gönüllü topluluğu sayesinde, aklınıza gelebilecek her türde web sitesi oluşturmanın en popüler çözümü haline gelmiştir.

Başlangıçta daha çok blog oluşturmak için kullanılan WordPress, çekirdek kodundaki değişiklikler ile geniş eklenti ve tema ekosistemi sayesinde her türlü web sitesini oluşturabileceğiniz bir platforma evrilmiştir.

Bu nedenle WordPress ile oluşturulabilecek sitelerin türleri aşağıdakilerden çok daha fazlasıdır:
Kurumsal web siteleri, Online satış siteleri, Bloglar, Portfolyo – CV siteleri, Online kurs siteleri, Forumlar, Sosyal ağlar, Chat odaları, Galeriler, Haber Portalı, Online dergi siteleri, İş bulma siteleri, Üyelik gerektiren siteler, Online rezervasyon gerektiren siteler, Quora gibi soru-cevap siteleri, Bağış toplamak için kar amacı gütmeyen web siteleri, Vikisöz gibi bilgi tabanları, YouTube gibi medya siteleri, Açık artırma ve kupon siteleri vb.

Web Güncelleme, mevcut web siteniz üzerinde yenilikler yapılmasıdır. Web sayfası güncelleme işlemleri değişik alanlarda olabilir.

  • Web Sayfası güncelleme hizmeti almanız aynı zamanda arama motoru sıralamalarında da size avantaj sağlar. Arama motoru botları, sitenize her geldiğinde güncellenmiş veya eski kalmış bir site olup olmadığınızı denetler. Buna göre de sitenizi işaretler. Bu işaretleme sonucunda düzenli güncellemeler yapılan web sitenizin daha üst sıralarda bulunmasına yardımcı olur.
  • Web sitesi güncelleme hizmetine sahip olan firmaların web siteleri bilgisayar korsanlarına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmuş olur. Herhangi bir sorun olduğunda, bu durum güncelleme yapan firmalar tarafından tespit edilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretilir.
  • Son olarak; web sitesi sahipleri, bir işletmeyi işletmekle meşguldür ve web site güncelleme işlemlerini gerçekleştirmek için zamana veya uzmanlığa sahip olmayabilir. Bu nedenle, pek çok firma sahibinin hizmetlerini web sitelerini korumak ve düzenli tutmak için profesyonel destek almalarının nedeni budur.

“İçerik Yönetimi Sistemidir”. Genel olarak CMS konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, CMS’yi belirli bir yazılım veya program olarak tanımlarlar, CMS bir program veya yazılım ismi değildir. Portal gibi sistemlerin yani içerik yönetimi sistemlerine sahip olan sistemlerin tamamına verilen genel bir isimdir. Bu sistemde size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak web sitenizi 7 gün 24 saat, internet bağlantısı olan her bilgisayardan ve istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. İster kişisel web sitesi açmak isteyin istereniz firmanız için web tasarım yaptırmak isteyin, içerik yönetim sistemleri ile web sitenizi kolayca güncelleyin.

Web siteniz için yapılan iyileştirme veya kar amacı güden işlemlerin en az gelir ile en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Kısıtlı kaynakları en verimli şekilde kullanmanız açısından optimizasyon tercih edilir. AdSense reklam uygulamalarını ve bununla birlikte sitenizi optimize etmek yani hedeflerinizin başarılı olmasını sağlamak amacı ile yapacağınız işlemler için geçerlidir. Web sitenizde farklılıklar oluşturarak bu şekilde reklamlar konusunda daha fazla imkan bularak daha etkili bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

LiteSpeed Cache Eklentisi, gelişmiş önbellek yönetimi araçları ve optimizasyon özellikleriyle, web sitenizdeki tüm performans optimizasyonlarını tek bir panel üzerinden yapmanızı sağlayan, site hızlandırma modülüdür. Sitenizin hızlı açılması; Google sıralamanızı, kullanıcıların sitenizi tekrar ziyaret etmesini ve sitenizde daha fazla zaman geçirmesini olumlu etkiler.