Wordpress Web Site Tasarımı

Wordpress Özel tasarım ile web sitenize avantaj kazandırın.

Yüksek kaliteli Wordpress Web Sitesi Tasarımı'na yatırım yapın ve işinizi hızlandırın

Profesyonel ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemiz ile sunduğumuz Web tasarım ve geliştirme çözümlerimiz ile sizde Dijital dünyada yerinizi alarak sosyal bilinilirliğinizi arttırabilir, insanlarla kolaylıkla etkileşimde bulunabilirsiniz.
**İçerikler,içerik girişleri ve içerik güncellemeleri kullanıcılara aittir.Kullanıcıların bu hizmetlerden birini istemeleri halinde satın alabilmektedir.

Web sitesi şablonlarımıza göz atın!

Dijital kimliğiniz bizimle daha güzel. Sizin için hazırladığımız şablonlardan birini seçip devam edebilir veya özel tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Örnek şablonlarımız dışında daha bir çok seçeneğimiz mevcut iletişime geçmekten çekinmeyin.
Telefon numaraları ve altında bir button iletişime yönlendiricek

Özel Tasarımın Avantajları

Özel web tasarım firma yada şahıs için özel olarak tasarlanan web tasarım hizmetidir. Çizim aşaması ve kodlama aşaması yapılarak tasarlanan bu çalışma sadece o firmaya ya da kişiye ait olacaktır. Bu web tasarım müşterinin onayı olmadan aynı şekilde başka bir firma için kullanılamaz anlamındadır. Marka bilinirliği oluşturmak için kesinlikle özel web tasarım yapmanızı tavsiye ediyoruz. hazır şablon yada diğer hazır web tasarımlar başka firmalarda da olacağı için etkili bir marka çalışması için yeterli olmayacaktır.

• Kişiye göre düzenlenir.
• Markaların yapmak istediğikleri şey rakiplerinden farklılaşmaktır. Bu amaç için özel tasarımlar tercih edilir.
• Profesyoneller tarafından oluşturulduğu taktirde performans (hızı ve optimizayonları) daha üst seviyelere çıkartılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Mobil uyumlu website nedir?
Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir.

Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı web sitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.
Web sitesi yapım sürecinde nelere dikkat ediyorsunuz?
Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmayı hedefliyoruz.

Sunduğumuz Web tasarım çözümlerinde web sitenizi dünyada en çok tercih edilen, güvenli ve sürekli güncellenen içerik yönetim sistemlerinin ( CMS ) altyapılarını kullanarak size özel tasarımını ve geliştirmesini yaptığımız görsel planlarla birleştiriyoruz.

Ayrıca kullandığımız yazılımlar sayesinde web sitenizi sürekli güncelleyebilir, ilerleyen zamanlarda da istenilen içeriği basitçe ( size özel yönetim paneli sayesinde ) girebilirsiniz.
Web sitesini biz yönetebiliyor muyuz?
Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitenizi kolaylıkla ve sınırsızca makale, sayfa, ürün girişleri yapabilir güncel olmasını sağlayabilir telefon veya tabletinizden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Web sitelerinde hangi yazılım dilini kullanıyorsunuz?
Web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL’i kullanmaktayız.
Web Site Tasarımını Neye Göre Belirliyorsunuz?
Yaptığınız iş kapsamında işinize en uygun şekilde tasarım yapıyoruz. İşinize en uygun görsel ve animasyon uyumunu yapıyoruz. Tüm Bu kişisel/kurumsal web tasarım sürecini sizinle paylaşıyor revizyona açık tutuyoruz.
Nasıl teklif alabilirim?
+90 850 304 99 00 Numaralı web destek hattımızı arayabilirsiniz. Kullanımı, yönetimi kolay ve altyapısı güçlü bir websiteye sahip olmak isterseniz bize İLETİŞİM menüsünden ulaşabilirsiniz
ÜYE PANELİ